6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Podzim je za oknem! Pozvěte ho i do obývacího pokoje, zde jsou inspirace

Hořčicová žlutá, cihlová bordó, vínová červená, smaragdová zelená … Právě tyto odstíny spadaného listí jsou zároveň i trendovými barvami této sezóny.

Pravda.sk, nb 05.10.2018 11:00
Obklopte se paletou přírodních tónů, které opticky ohřejí domácnost. Během sychravém podzimu se právě tyto barvy přímo ptají do vašeho interiéru.

Set svíček, Westwing.sk
Set svíček, Westwing.sk
Podzim každý rok rozehraje venku barevné divadlo a vy se jím můžete nechat inspirovat při výběru menších bytových doplňků, ale i větších kusů nábytku. Svíčky a svícny v tónech podzimu vám na stole či poličce rozehrají podzimní představení, které potěší vaše oči nejen během dne, ale i s příchodem večera.

Výrazný velkoplošný obraz v odstínu …
Výrazný velkoplošný obraz v odstínu oranžovo-červené, Dunelm.com
Hořčicová žlutá je pro vás odvážná? Pokud si netroufnete na sedačku v tomto odstínu, zkuste alespoň menší kus nábytku – židli či podnožku do obývacího pokoje. Budete překvapená, jakým originálním se tento doplněk stane ve vašem interiéru.

Podnožka, Ikea
Podnožka, Ikea
Pokud si netroufáte na změnu trvalou, tak si na stěnu zavěste obraz s podzimními barvami – v tomto případě se fantazii meze nekladou a proto si můžete troufnout i na velkorozměrné obrazy. Nebo sáhněte po závěsech, které rovněž seženete právě v tónech hořčicové, hnědé či bordó.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality