6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Více či méně modré barvy v interiéru? I takto to může u vás vypadat

Jste velkou milovnicí modré? Pak si pořiďte sedačku v této výrazné barvě. Pokud vám na takový krok chybí odvaha, pozvěte modrou alespoň do vaší postele. Přinášíme inspirace.

Pravda.sk 10.09.2018 17:00
Výrazná modrá jako nosná barva v interiéru? Proč ne? Pokud vám nechybí chuť experimentovat a jste připravena na opravdu výraznou změnu například v obývacím pokoji, sedačka v odstínu královské modré vám vaše túžny naplní. V kombinaci s hnědou či béžovou vynikne, v prostoru vytvoří zajímavý barevný kontrast.

Pohovka, Westwing.sk
Pohovka, Westwing.sk
Pokud máte odvahy na interiérové ​​experimenty o něco méně, ale po modré byste přece jen chtěli sáhnout, vhodnou cestou jsou bytové textilie. Například v ložnici si díky dekám, polštářem či povlečení dokážete vytvořit svou malou modrou oázu. Pokud se vám barvy rozbouřeného moře omrzí, jednoduše lůžkoviny vyměníte za méně výraznou.

Modré textilie jako oživení v ložnici, H & amp; M
Modré textilie jako oživení v ložnici, H & M
Se stěnami se dá rovněž čarovat. Nemluvíme o barvě stěn, ale například o barvě nástěnných polic. Co byste řekli na zajímavé tvary, navíc, doplněné o nové barvy. I v tomto případě si můžete jako milovnice modré přijít na své.

Zapomeňte na klasické police, ve vašem bytě …
Zapomeňte na klasické police, ve vašem bytě mohou vypadat i takto – jemná modrá je příjemným osvěžením stěn, Bonami.sk
Konečně, modré nástěnné dekorace, to nejsou jen obrazy či plakáty v rámech. Plovoucí rybičky nad stolem dokáží přinést kousek moře přímo do vaší předsíně. Chce to cit pro vkusné nakládání s bytovými doplňky, s jistou dávkou kreativity může být výsledek velmi příjemný.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality