6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Vybavte vaši konferenční místnost nábytkem, který využijete

Pořádat konferenci nebo školení zaměstnanců ve velké společnosti znamená mít prostor uzpůsoben tak, aby se i mnoho osob v jedné místnosti cítilo pohodlně a komfortně. Zároveň ale také ten, kdo konferenci vede, případně školí či vede poradu, potřebuje to správné vybavení, které mu bude nápomocné. Co by se mělo nacházet v konferenční místnosti, ale i v menších společnostech?

Usaďte posluchače pohodlně i na mnoho hodin

Porady, školení, konference, to vše jsou „akce“, které se nezřídka konají dvě a více hodin, mnohdy i několik dnů. Aby se lidé cítili dobře, mohli se soustředit na práci, nic je nerušilo, je potřeba připravit pro ně pohodlné, stabilní a pevné konferenční židle. Aktuálně jsou velmi populární židle tvořené dřevem. Nejen v domácnostech, ale i ve firmách se totiž čím dál víc vracíme k přírodním materiálům, když je to možné.

Pokud chcete polstrované modely, i vy si přijdete na své. Je pravda, že na tvrdé, dřevěné podložce, čili sedátku, se můžeme po x hodinách cítit nepohodlně. Polstrované židle můžete volit potažené eko koženkou ale také odolnou potahovou látkou. Mnohé konferenční židle jsou na signal-nabytek.cz dostupné se slevou 44 % i víc. Navíc můžete využít dopravu ZDARMA.

Zázemí pro školícího nebo přednášejícího

Osoba, která povede konferenci, školení nebo poradu, by měla mít prostor k tomu, odložit si do bezpečí mnohé potřeby, které ke své práci bude potřebovat. Za tímto účelem pořiďte kancelářský stůl se skříňkou a šuplíkem, který bude mít pod hlavní deskou šuplík či vyndavací přihrádku na klávesnici PC, knížku, dokumenty atd. Mnohdy platí, že čím je pracovní plocha větší, tím lépe. 7

Pro příjemné sezení se podívejte na kancelářské židle. Tady je dobré zvolit klasickou kancelářskou židli s nastavitelnou výškou sedátka, područkami i zádovou opěrkou, zvláště pokud např. jedna osoba školí i několik dnů více skupin osob, které se obměňují. 

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality