6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Věrnostní programy – které stojí za vyzkoušení a jaké nabízejí výhody?

Svůj vlastní věrnostní program má celá řada obchodů a obchodních řetězců. Jedná se o jednu z možností, jak stálé zákazníky odměnit za věrnost a zároveň je přimět k tomu, aby se vraceli i nadále. Které věrnostní programy určitě stojí za vyzkoušení a jaké výhody nabízejí?

Díky členství ve věrnostním programu lze ušetřit za nákupy a získat zajímavé dárky. Většina takových programů funguje podobně – zákazník v rámci svých útrat sbírá body, které poté může proměnit například za slevové kupony či jiné výhody.

Informace o veškerých výhodných nabídkách a mnoho dalších tipů, jak ušetřit, přináší web https://www.slevove.cz/.

Škála benefitů se u jednotlivých věrnostních programů samozřejmě liší. Co nabízí BILLA Bonus club, Sazka Klub, dm Active Beauty, Ikea Family nebo Shell ClubSmart?

BILLA Bonus club

Věrnostní program řetězce BILLA funguje na principu sbírání bodů, které zákazník získává při předložená BILLA karty na pokladně. Karta může mít fyzickou i digitální podobu. Registrovat se lze v kamenných prodejnách i online, v případě registrace přes internet bude mít zákazník BILLA kartu ve svém telefonu.

Nasbírané body lze směnit za různé výhody a dárky, jejichž nabídka je pravidelně aktualizována. Mezi oblíbené bonusy patří například BILLA nádobí nebo slevy na zájezdy u BILLA Travel.

Sazka Klub

Věrnostní program společnosti Sazka ocení všichni vášniví sázkaři. Program je spojen s kartou, na kterou si lze například uložit svá oblíbená čísla do budoucna. Samozřejmostí jsou speciální výhody a akce výhradně pro členy klubu.

Po přihlášení do Sazka Klubu lze hrát také oblíbenou hru Kolo štěstí. Sazka Klub kolo štěstí – přihlášení je k dispozici na webových stránkách Sazky.

Active Beauty dm

Active Beauty je věrnostním programem oblíbené dm drogerie. I v tomto případě zákazníci sbírají body za útratu. Po dosažení určité bodové hranice lze body směnit za slevy na další nákupy.

S věrnostním programem je spojena dm karta, která může mít jak fyzickou, tak digitální podobu. Není tedy nutné mít plastovou kartičku neustále u sebe, stačí si stáhnout mobilní aplikaci dm, v níž je k dispozici karta elektronická.

IKEA Family

Díky registraci do věrnostního programu IKEA Family lze v tomto nábytkářském řetězci nakupovat ještě o něco výhodněji. Členové získávají přístup k mnoha slevám jak na nábytek a doplňky do domácnosti, tak na občerstvení v IKEA restauracích. Kromě toho lze využívat široké škály výhodných nabídek partnerů IKEA.

Kartu spojenou s tímto programem již není nutné nosit ve fyzické podobě. Stejně jako mnoho dalších věrnostních programů má i IKEA Family kartu digitální, díky čemuž během nákupů stačí jen mobilní telefon.

Shell ClubSmart

Ušetřit za pohonné hmoty se hodí vždy. Za tankování na čerpací stanici Shell lze platit méně díky věrnostnímu programu Shell ClubSmart. Stačí se do programu zaregistrovat online a následně při placení předložit kartu v mobilní aplikaci.

Za útraty se poté sbírají body, které je možné vyměnit za slevy na palivo či produkty v prodejně, popřípadě za různé dárky z katalogu odměn. Ušetřit lze také za nákupy u partnerů značky Shell, mezi něž patří například Alza, Mall, Slevomat nebo Zalando.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality