6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Halloween je o dýních a strašidlech!

Chystá se vaše ratolest na Halloween? Pokud budete připravovat strašidelnou párty, dekorace se vám hodí. Přinášíme inspiraci.

Pravda.sk 10.10.2018 17:00
Tajemné zvuky, kouzlo svíček a ty nejrůznější dýně, do kterých vyřezáváme spolu s dětmi různé grimasy – i to jsou symboly blížícího se populárního podzimního svátku. Halloween se těší velké oblibě u dospělých, ale i u dětí.

Halloweenská výzdoba, Homesense
Halloweenská výzdoba, Homesense
Mladší generace se nemůže dočkat karnevalů, na kterých předvedou ty nejstrašidelnější kostýmy. Masky princezen a šašky dejte raději bokem, prim hrají, jak jinak, kostry, čarodějnice a temné motivy, které ve vás vyvolají strach.

Halloweenské dekorace
FOTOGALERIE
Dekorativní dýně, KIK
Dekorativní lampion, Tiger store

  • 1Dekoratívna dýně, KIK
    Pokud chystáte pro děti halloweenský večírek u vás doma, strašidelné motivy také můžete využít jako dekorace, které navodí malým neposedové tu nejtemnější atmosféru. Rozvěste umělé pavučiny, vyřízněte co nejkrásnější dýni, nakupte kopu sladkostí a pusťte strašidla k vám domů.

Halloweenská dekorativní figurka, Cuckooland
Halloweenská dekorativní figurka, Cuckooland
A co občerstvení? I to se může nést ve znamení strašidelné koláčků či cukrovinek. Ozdobte veselé koláčky – populární cupcake nebo vyrobte halloweenské cakepop – koláčky na špejli. Ty ocení především vaši malí hosté. Nabízíme inspirace.

Pokud do příprav zapojíte i vaše ratolesti, na … Foto: Shutterstock
Pokud do příprav zapojíte i vaše ratolesti, na stole můžete mít přímo záplavu všelijakých cupcakeov. Děti milují pečení a pokud i výsledek není dokonalý, cení se především snaha.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality