6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Pochmurná podzimní nálada? Kdepak! Vylepšit si ji můžete i v obýváku

Počasí vás neláká ven? Nevadí! V pohodlí domova se můžete věnovat domácím zálibám, četbě i péče o krásu. Inspirujte se novinkami.

Pravda.sk, pf 19.09.2018 15:00 podzim, žena, pohoda, úsměv, obývačkaFoto: Shutterstock
Jste připravena na podzimní pohodičku?
Přestože je podzim označována za pochmurnou, nemusí to okamžitě znamenat, že stejně pochmurná bude i vaše nálada. Schovaná doma si vychutnejte čas pro sebe a své záliby, dopřejte si čas na relax s knihou či filmem nebo pečujte o svou krásu.

Příjemné textilie přinesou do vašeho obývacího pokoje …
Příjemné textilie přinesou do vašeho obývacího pokoje pocit tepla, westwing.sk.
Klidné večerní posezení v obývacím pokoji v obklopení svíček – jejich plamen se Mihoč na stěně a vy sledujete svůj oblíbený seriál v televizi. Aktuálně „zuří“ novinky, z nichž si určitě vyberete – ať už zvolíte něco veselejší, například komediální seriál Jsem mama (JOJ) či o něco akčnější Sestřičky (Markíza) nebo dramatickou Aféru (HBO) váš televizní večer nezklame.

Posezení zpříjemní i vhodně zvolené polštáře, …
Posezení zpříjemní i vhodně zvolené polštáře, H & M
Pohodlně se usadíte do vašeho oblíbeného křesla a před chladem zpoza oken vás ochrání měkké deky a přikrývky. Máte chuť mlsat? Co takhle připravit si lahodnou vařenou čokoládu? Nebo dáte před čokoládou přednost poháru vína? Pokud počítáte kalorie, pak zůstaňte při jednom sklenky – sklenice bílého vína má přibližně 105 kcal, pohár červeného 85 kcal. Pokud začne být za okny opravdu sychravo, potěší i pohár něčeho teplejšího – čaje, svařeného vína či grogu.

Podzimní inspirace, které potěší
FOTOGALERIE
Víceúčelový krém s výtažkem z kaštanu, Oriflame
Příjemné textilie přinesou do vašeho obývacího pokoje …

  • 9Deka, westwing.sk.
    Podzimní odpoledne či večery jsou skvělou příležitostí k péči o pokožku či vlasy. V pohodlí svého obývacího pokoje můžete ležet s maskou na obličeji a pleti tak dopřát zaslouženou dávku vitamínů či účinných výživných látek. Péče volte podle toho, zda chcete zabojovat s vráskami nebo s nečistotami na pleti. Stejně si po létě zaslouží zvýšenou péči i vlasy, díky vzácným olejem či výtažkem z ovoce v přípravcích jim darujete „nový život“.
- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality