6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Letní posezení v zahradě! Jak si ho užít ještě o něco víc?

Léto se nese nejen ve znamení horkých dnů u bazénu či u jezera, ale i ve znamení příjemných posezení s přáteli u grilu či ohni.

Pravda 12.06.2019 17:00 párty, zahrada, grilovanieFoto: Shutterstock
Zahradní párty může začít.
K takovým večerem patří nejen přenosný či zahradní gril, ale případně i ohniště, kterému se potěší především děti. Grilování je stále populárnější zábavou a ideální příležitostí pro setkání s přáteli nebo rodinou. Navíc obsluha grilu je velmi jednoduchá a pokrmy, které na něm připravíme, výborně chutnají.

I takto stylově může vypadat ohnisko u vás v …
I takto stylově může vypadat ohnisko u vás v zahradě, bonami.sk
Grilování či opékání se neobejde bez kvalitního nádobí a kuchyňských pomůcek, díky kterému dokážete i na zahradě či terase vyčarovat krásně prostřený stůl. Talíře či sklenice volte například s letními motivy, které ještě zpříjemní atmosféru večera v zahradě.

Závěsné křeslo, westwing.sk
Závěsné křeslo, westwing.sk
Kromě skvělého jídla jde io naše pohodlí. Posedět si s drinkem v ruce v závěsném křesle? Právě takový typ relaxu je nejen příjemný, ale i stylový. Pokud přece jen preferujete cosi klasičtější, při větší společnosti se hodí šikovné zahradní skládací křesla, které během párty splní účel a následně opět počkají schované na svou příležitost.

I na prostírání během zahradní párty si … Foto: Shutterstock
I na prostírání během zahradní párty si nechte záležet, dotcomgiftshop.com
A co příjemné osvětlení ve vaší zahradě? Nejen různé lucerničky či svícny, ale například i LED-žárovky, které se dají rozvěsit nad prostřeným stolem.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality