6.4 C
Brno
Čtvrtek, 24 listopadu, 2022

Líbí se vám podzimní odstíny žluté? Čarujte s nimi ve vašem bytě

Židle, pohovka či křeslo v odstínu žluté? Pokud nemáte odvahu, začněte polštáři či obrazy v těchto odstínech, nabízíme inspirace.

Pravda.sk, nb 09.10.2018 17:00
Podzim nabízí přímo nekonečné množství odstínů žluté. Pokud jste jí milovnicí, pak si při procházkách přírodou přijdete na své. Ale právě tato barva je tou pravou, aby oživila interiér vašeho bytu – právě teď, během podzimu.

Ložnice se žlutými textiliemi a doplnkami.Foto: Shutterstock
Ložnice se žlutými textiliemi a doplňky.
Hořčicová žlutá či žluto-zelená v ložnici? Pokud si netroufáte na povlečení v takovém odstínu, sáhněte po obrazech, které vám na stěně okamžitě vykouzlí tu pravou a barevnou podzim. Teplé odstíny žluto-hnědé či žluto-oranžové působí příjemně například v interiéru laděném do šedé barvy.

Textilie, Bonami.sk
Textilie, Bonami.sk
I jeden výrazný kus v interiéru dokáže přinést požadovaný výsledek. Například výrazné křeslo v odstínech podzimní žluté je pravým kouskem do obývacího pokoje, která se jinak nese v neutrálních tónech.

Křeslo, Westwing.sk
Křeslo, Westwing.sk
Ale i menší doplňky jako misky, polštáře či deky a přikrývky jsou vhodnou volbou v případě, že chcete podzim a její odstíny žluté dostat do interiéru jen jemně. Jeden či dva polštáře na sedačce na sebe sice přitáhnou pozornost, pokud jsou vhodně zvolené a sladěné s ostatními doplňky, celkovou atmosféru místnosti nijak nenaruší.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality